Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Hutki

Hutki, śląskie

  • 649 000 zł
  • 108 m²
  • 6 009,26 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Kapłan

Skontaktuj się

Dom Hutki

Hutki, śląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

649 000 zł

108 m²

6 009,26 zł/m²

Dom Hutki

Zaktualizowane: 12 maja 2026

649 000 zł 108 m² 6 009,26 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

nadzwyczajne zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 000 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 000 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 649 000 zł (6 009,26 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 108 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 000 m²
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: SVERUM Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: CZE-839586

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący w miejscowości Hutki gm. Konopiska. Dom ma powierzchnię użytkową ok. 108 m² i położony jest na działce o pow. ok. 1000 m².

W skład domu wchodzi:
PARTER: wiatrołap, salon z otwartą kuchnią i jadalnią, 3 sypialnie, łazienka, WC, pralnia, pomieszczenie gospodarcze

Media: Prąd, woda, gaz (w działce)
Działka ogrodzona o wymiarach: szer. ok. 30 m, dł. ok. (...)

Agent

Karolina Kapłan

517 882...

517 882 002

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Kapłan

517 882...

517 882 002

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.